درباره ما

|

درباره ما

گروه صنایع سیلیکات ایران به عنوان اولین تولید کننده سیلیکات سدیم و پتاسیم جامد و مایع تاکنون توانسته است با توجه به کیفیت بالای خود و همچنین توان بالا در تولید موجب رضایت مشتریان محترم را فراهم نماید.

سیلیکات با دارا بودن فاز قلیایی و پلیمر معدنی در بسیاری از صنایع کاربرد اساسی دارد، به طوری که می توان ادعا کرد هر انسان در روی کرۀ زمین حداقل یک بار در روز به نوعی از این ماده استفاده می کند.

سیلیکات با دارا بودن فاز قلیایی و پلیمر معدنی در بسیاری از صنایع کاربرد اساسی دارد، به طوری که می توان ادعا کرد هر انسان در روی کرۀ زمین حداقل یک بار در روز به نوعی از این ماده استفاده می کند.

سابقه درخشان

ارائه بهترین خدمات برای مشتریان​​

برترین محصولات در بازار

شرکت صنایع سیلیکات ایران با در اختیار داشتن کوره های مجهز در تولید انواع سیلیکات از نظر تنوع در ریشیو و میزان خلوص ارائه دهنده برترین محصولات در بازار است.

ایمنی و زمان

در نظر گرفتن روش های استاندارد حمل و نقل و امنیت کالا، برای صرفه جویی در زمان تحویل سفارش که رضایت مشتریان در هر نقطه از جهان را به ارمغان آورده است.

استانداردهای بین المللی

با توجه به تأکید شرکت مبنی بر رعایت استانداردهای بین المللی در خصوص کیفیت تولیدات خود تأیید کیفیت توسط واحد QC صنایع مختلف و مرتبط را نیز دارا می باشد.

بسته بندی و تحویل

شرکت سیلیکات با طراحی و ساخت بسته بندی های متنوع با توجه به میزان حجم و نوع محصول در زمینه حمل و تحویل سفارشات داخلی و خارجی برآیند بهینه‌ای را پیشرو ساختار حمل سفارشات خود قرار داده است.

sodium silicate in detergents

خط مشی کیفیت

شرکت صنایع سیلیکات ایران با در نظر گرفتن داشته ها، بایدها و استانداردهای به روز دنیای صنعت و تجارت اهداف بلند مدتی در زمینه های مختلف سازمانی برای خود متصور است. باتوجه به تأکید شرکت مبنی بر رعایت استانداردهای بین المللی در خصوص کیفیت تولیدات خود نیز تأیید کیفیت توسط واحد QC صنایع مختلف و مرتبط را دارا می باشد.

باتوجه به ظرفیت های موجود در این شرکت انواع سیلیکات سدیم و پتاسیم تولیدی مورد مصرف در داخل و همچنین به عنوان محصول صادراتی مورد تأیید بازارهای خارجی نیز می باشد. این شرکت با نگاه به آینده و هدف گذاری صورت گرفته در بخش تحقیق و توسعه خود به دنبال گسترش و تعمیم کاربرد محصولات تولیدی خود در صنایع مختلف می باشد.

استاندارهای شرکت

استاندارهای بین المللی

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن