درباره ما

درباره ما

معرفی صنایع سیلیکات ایران

شرکت صنایع سیلیکات ایران با بیش از ٣٠ سال سابقه در تولید انواع سیلیکات سدیم و پتاسیم با ظرفیت تولید سالیانه 150000 تن و به عنوان تنها شرکت با امکان تولید به صورت مایع و جامد با نگاه به کیفیت در کنار میزان تولید همراه با رویکرد علمی و فنی توسط افراد متخصص تأسیس و راه اندازی گردید. این شرکت به عنوان قدیمی ترین و با سابقه ترین تولید کننده، همیشه در اولویت انتخاب به جهت همراهی با بزرگان صنایع مختلف ازجمله صنعت شوینده، فولاد ریخته گری، کاشی و سرامیک، کارتن سازی، الکتروسازی و کشاورزی، صنایع حفاری و دیگر صنایع قرار گرفته است. این شرکت با در اختیار داشتن کوره های مجهز در تولید انواع سیلیکات از نظر تنوع در ریشیو و میزان خلوص ارائه دهنده برترین محصولات در بازار است.

سابقه درخشان

ارائه بهترین خدمات برای مشتریان​​

برترین محصولات در بازار

شرکت صنایع سیلیکات ایران با در اختیار داشتن کوره های مجهز در تولید انواع سیلیکات از نظر تنوع در ریشیو و میزان خلوص ارائه دهنده برترین محصولات در بازار است.

ایمنی و زمان

در نظر گرفتن روش های استاندارد حمل و نقل و امنیت کالا، برای صرفه جویی در زمان تحویل سفارش که رضایت مشتریان در هر نقطه از جهان را به ارمغان آورده است.

استانداردهای بین المللی

با توجه به تأکید شرکت مبنی بر رعایت استانداردهای بین المللی در خصوص کیفیت تولیدات خود تأیید کیفیت توسط واحد QC صنایع مختلف و مرتبط را نیز دارا می باشد.

بسته بندی و تحویل

شرکت سیلیکات با طراحی و ساخت بسته بندی های متنوع با توجه به میزان حجم و نوع محصول در زمینه حمل و تحویل سفارشات داخلی و خارجی برآیند بهینه‌ای را پیشرو ساختار حمل سفارشات خود قرار داده است.

sodium silicate in detergents

خط مشی کیفیت

شرکت صنایع سیلیکات ایران با در نظر گرفتن داشته ها، بایدها و استانداردهای به روز دنیای صنعت و تجارت اهداف بلند مدتی در زمینه های مختلف سازمانی برای خود متصور است. باتوجه به تأکید شرکت مبنی بر رعایت استانداردهای بین المللی در خصوص کیفیت تولیدات خود نیز تأیید کیفیت توسط واحد QC صنایع مختلف و مرتبط را دارا می باشد.

باتوجه به ظرفیت های موجود در این شرکت انواع سیلیکات سدیم و پتاسیم تولیدی مورد مصرف در داخل و همچنین به عنوان محصول صادراتی مورد تأیید بازارهای خارجی نیز می باشد. این شرکت با نگاه به آینده و هدف گذاری صورت گرفته در بخش تحقیق و توسعه خود به دنبال گسترش و تعمیم کاربرد محصولات تولیدی خود در صنایع مختلف می باشد.

استاندارهای شرکت

استاندارهای بین المللی

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن