مدیر فروش داخلی: 09386147220
Search
Close this search box.

سیلیکات سدیم مایع از مهم ترین موادی است که در ساخت بسیاری از محصولات شیمیایی به کار برده میشود. این ماده در عین سادگی کاربردهای وسیعی دارد. در این مقاله از ایران سیلیکات قصد داریم تا به بررسی جامع درباره سیلیکات سدیم مایع، قیمت و نحوه فروش آن صحبت کنیم. اگر صاحب هر صنعتی چه کوچک و چه بزرگ هستید و قصد خرید یا فروش سیلیکات سدیم مایع را دارید برای دریافت اطلاعات به روز و مفید در این زمینه تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بیشتر درباره سیلیکات سدیم مایع بدانیم!

تمام این عوامل دست به دست هم داده است تا از این محصول به عنوان مادر سایر محصولات شیمیایی نام برده شود.

فروش سیلیکات سدیم مایع

کاربرد فراوان سیلیکات سدیم مایع در صنعت

سیلیکات سدیم مایع به عنوان اصلی ترین جز ساختاری در بسیاری از محصولات شیمیایی تلقی میشود. در این قسمت می خواهیم به بخش کوچکی از کاربرد سیلیکات سدیم مایع در مشاغل صنعتی اشاره کنیم.

نکته: این خواص مختلف و ویژگی های متنوع در سیلیکات سدیم مایع بستر مناسبی را برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی در صنایع شیمیایی فراهم می کند؛ زیرا با  اینکه کیفیت مطلوبی دارند؛ استفاده از آنها کاملا مقرون به صرفه است.

فروش سیلیکات سدیم مایع برای صنایع مختلف چگونه است؟

فروش سیلیکات سدیم مایع باید طبق اصول و قواعد خاصی انجام گرفته شود و در نظر گرفتن این معیارها کمک شایانی به خریداران می کند تا از ایمنی و کیفیت محصول خریداری شده اطمینان کسب کنند. در این بخش قصد داریم به نکات مهم در مراحل فروش سیلیکات سدیم مایع اشاره کنیم.

تعیین میزان دقیق درصد سیلیکات سدیم مایع

یکی از معیارهای مهم برای فروش سیلیکات سدیم مایع این است که خریدار از درصد خلوص سیلیکات سدیم مایعی که نیاز دارد آگاهی داشته باشد. در اصل میزان کاربرد سیلیکات سدیم مایع در انواع صنایع باید به طور دقیق تعیین شود.

نکته: هرچه مقدار شیشه مایع در تولید یک محصول صنعتی بیشتر باشد میزان مقاومت و سختی آن محصول هم به همان اندازه بالاتر می رود.

کارشناسان فروش ایران سیلیکات توصیه می کنند که در هنگام فروش سیلیکات سدیم مایع، خریدار می‌بایست درباره درصد سیلیکات ها برای تولید انواع محصولات شیمیایی اطلاعات کسب کند در ادامه ما به چند نمونه از آنها اشاره کرده ایم.

از موارد ذکر شده میتوان اینگونه استنباط کرد که صاحبان صنایع چسب و فولاد به سیلیکات سدیم مایعی با درصد بیشتری نسبت به سایر موارد نیاز دارند.

رعایت کردن تمام مراحل فروش

برای کسب موفقیت در بهینه سازی فروش سیلیکات سدیم مایع، می بایست المان های فروش که شامل بسته بندی صحیح محصول، تحویل به موقع، رعایت کردن استانداردهای بین المللی، حفظ ایمنی و تضمین کیفیت است؛ کاملا رعایت شود. توجه به نکات فوق سبب ایجاد حس امنیت و اطمینان در خریدار و فروشنده در هنگام معامله میشود.

توانایی ارسال محصول به نقاط مختلف جهان

فروش سیلیکات سدیم مایع نیز تحت الشعاع پیشرفت علم و تکنولوژی قرار گرفته است به طوری که یک شرکت معتبر پس از ثبت سفارش خریدار باید بتواند این محصول را به آدرس ذکر شده ارسال کند و برای این کار می بایست مجهز به سیستم نوین انبارداری و حمل و نقل پیشرفته باشد. شایان ذکر است که شرکت ایران سیلیکات علاوه بر قدرت ارسال محصولات به نقاط مختلف کشور، قادر است که آنها را حتی به کشورهای مهم اروپایی و خاورمیانه هم صادر کند.

ارائه فاکتور فروش

ارائه فاکتور در هنگام فروش سیلیکات سدیم مایع سبب می شود تا معامله از نظر قانونی و کیفری دارای اعتبار باشد علاوه بر آن به وسیله فاکتور فروش، خریدار میتواند به آسانی اطلاعاتی درباره وزن بر اساس کیلوگرم یا لیتر و آنالیز محصول را دریافت کند تا از این طریق درباره صحت قیمت اطمینان کسب کند. مجموعه ایران سیلیکات با تعهد به اصول و قواعد فروش سیلیکات سدیم مایع در خدمت خریداران محترم است.

تنوع در فروش انواع سیلیکات سدیم مایع

فروش سیلیکات سدیم مایع بر اساس گریدهای مشخصی انجام گرفته میشود. شرکت باید بتواند هر دو گرید چسبی و آلکالاین مایع را برای بهره مندی خریدار از تنوع محصولات فراهم سازد در این میان شرکت ایران سیلیکات برای حفظ کیفیت در فروش سیلیکات سدیم مایع، اقدام به گسترده سازی فراورده های این محصول کرده است. این مجموعه در نمونه های زیر به تولید و عرضه این ترکیب شیمیایی میپردازد.

برای مشاهده همه محصولات به همراه آنالیز آنها  کلیک کنید.

 قیمت سیلیکات سدیم مایع به چه عواملی بستگی دارد؟

امروزه با توجه به نوسانات موجود در بازار ارز و دلار و همچنین صادراتی بودن این محصول باید بگوییم که قیمت سیلیکات سدیم مایع نیز تحت الشعاع عوامل خارجی تغییر پیدا می کند و در هنگام خرید می‌بایست برای استعلام دقیق قیمت ها با کارشناسان فروش سیلیکات سدیم مایع تماس برقرار کنید.

اما جدا از این مباحث از عوامل اصلی در قیمت سیلیکات سدیم مایع میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

در ادامه بیشتر با اصطلاحات رایج در هنگام فروش سیلیکات سدیم مایع آشنا می شویم و بررسی می کنیم که چگونه این مواردی که مربوط به آنالیز فنی محصول هستند؛ میتوانند بر قیمت سیلیکات سدیم مایع تاثیرگذار باشند.

ریشیو (Ratio)

ریشیو (Ratio) نشان دهنده نسبت وزنی SiO2 به Na2O در سیلیکات سدیم است. در این میان ریشیو مولی تقریبا برابر با ریشیو وزنی برابر است علت این امر نیز نزدیک بودن جرم مولکولی SiO2 به Na2O است. در محلول های سیلیکات سدیم ریشیو مولی تنها 1.03 برابر ریشیو وزنی است. قیمت سیلیکات سدیم مایع با توجه به میزان ریشیو متفاوت است. همچنین در زمان خرید سیلیکات سدیم مایع می بایست از میزان ریشیو برای تولید محصول دلخواه خود مطلع باشید در ادامه برای راهنمایی شما به چند نمونه از آنها اشاره کرده ایم.

میزان جامد محلول (solid content)

توجه به میزان جامد محلول یک معیار اصلی در محاسبه قیمت سیلیکات سدیم مایع در بسیاری از صنایع از جمله صنعت تولید مایعات شوینده است. مقصود از جامد محلول حاصل جمع درصد وزن SiO2 و Na2O در محلول سیلیکات سدیم است. هرچه میزان جامد محلول بیشتر باشد. محلول هم غلیظ تر و هم میزان چسبندگی آن قدرتمندتر خواهد شد؛ بنابراین قیمت سیلیکات سدیم مایع نیز زیادتر خواهد بود؛ از این رو صاحبان صنایع مربوط به تولید چسب نیز در زمان خرید سیلیکات سدیم مایع از درنظرگرفتن این معیار غافل نشوند.

دانسیته یا بومه

دانسیته یا بومه نشان دهنده جرم حجمی این ماده است. دانسیته از معیارهای مهم در آنالیز کیفیت این ترکیب به شمار می آید. شاید شما خودتان دوست داشته باشید پس از خرید سلیکات سدیم مایع میزان دانسیته آن را اندازه گیری کنید برای این کار میتوانید از بومه سنج یا هیدرومتر استفاده کنید. قیمت سیلیکات سدیم مایع با توجه به میزان بومه متغیر خواهد بود.

سوالات متداول

  1. از کجا بدانم کیفیت سیلیکات سدیم مایع خریداری شده بالاست؟

 کیفیت این ترکیب شیمیایی با توجه به قدرت چسبندگی، تحمل در برابر حرارت و مقاومت در برابر اصطکاک سنجیده می شود همچنین خریداران واقعی میتوانند تست های انجام شده در محل را هنگام خرید انجام دهند تا از این طریق به کیفیت محصول آگاه شوند.

 

  1. قیمت سیلیکات سدیم مایع چقدر است؟

قیمت ها با توجه به نوسانات ارز و دلار در حال بروز رسانی و تغییر است. همچنین قیمت باتوجه به ریشیو، بومه، وزن و … تعیین می شود. برای کسب اطلاع دقیق از قیمت این ترکیب شیمیایی با کارشناس فروش شرکت ایران سیلیکات در ارتباط باشید.

 

  1. آیا فروش سیلیکات سدیم به صورت آنلاین از سایت ایران سیلیکات امکان پذیر است؟

بله برای این کار میتوانید از منوی بالای صفحه و از بخش فروشگاه ابتدا سیلیکات سدیم و سپس نوع آن یعنی سیلیکات سدیم مایع را انتخاب کنید در نهایت بر روی محصول مورد نظر خود کلیک کنید و  وارد صفحه خرید محصول دلخواه خود خواهید شد. در نهایت پس از بررسی های لازم، میتوانید برای ثبت سفارش با کارشناس فروش ارتباط برقرار کنید.

 

  1. ریشیو مورد نیاز خود را چگونه در خرید سیلیکات سدیم مایع تشخیص دهیم؟

در حالت کلی اگر محصول تولیدی در صنعت هایی مانند فلزکاری، بتن سازی و ساختمان سازی به این ماده با ریشیو بالا نیاز دارند تا محصول تولیدی استحکام فوق قوی داشته باشد. برای کسب اطلاعات دقیق درباره تعیین دقیق ریشیو مورد نیازتان میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ایران سیلیکات بهره مند شوید.

کلام آخر

معیارهای ذکر شده در این مقاله از ایران سیلیکات بخشی از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت سیلیکات سدیم مایع هستند. برای کسب اطلاعات دقیق درباره قیمت این محصول میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس برقرار کنید.

تا کارشناسان فروش سیلیکات سدیم مایع با ارائه دلایل و مدارک معتبر در راستای کیفیت و قیمت سیلیکات سدیم مایع در ایجاد حس اطمینان برای خرید از شرکت ایران سیلیکات به شما کمک کنند.

البته داشتن سابقه درخشان 30 ساله در زمینه فروش سیلیکات سدیم مایع به داخل و خارج از کشور تمام داشته های ما برای اثبات کیفیت محصول تولیدی است. در این مسیر 30 ساله، توانسته‌ایم با به کاربردن تجارب مهندسین حرفه ای ایران سیلیکات، موفق به تولید مرغوب ترین ترکیبات شیمیایی شویم. کسب رضایت شما صاحبان صنایع، افتخار دیرینه ماست.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *