مدیر فروش داخلی: 09386147220
Search
Close this search box.

خط مشی کیفیت در شرکت صنایع سیلیکات ایران

 شرکت صنایع سیلیکات ایران در سال 1362 در زمینه تولید انواع سیلیکات سدیم و پتاسیم با پشتوانه 38 سال تولید تاسیس شده و از همان ابتدا با در دستور کار قراردادن الزامات قانونی در جهت حفظ منافع ذینفعان قدم برداشته و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده است، این شرکت از ابتدا و با شروع فعالیت خود سهم بسزایی در تامین سیلیکات سدیم مورد نیاز در صنایع شوینده و فولاد کشور و سایر مصرف کنندگان و همچنین تامین سیلیکات پتاسیم مورد نیاز صنایع تولید الکترود در استان قزوین داشته و هم اکنون با تلاش در بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت محصولات خود در کنار افزایش کمیت محصولات خود میباشد و در این راستا اهداف استراتژیک سازمانی زیر را برنامه ریزی کرده است :

  • افزایش رضايت مشتريان وذینفعان سازمانمشتريان ، کانون توجه و ضامن بقاء و پيشرفت ما هستند از اينرو، ايفاء تعهدات ما از طريق شناسايي، درک صحيح انتظارات و نيازهاي حال و آينده آنان و برآورده ساختن اين نيازها و انتظارات ميسر است. ذینفعان سازمان حافظ بقای سازمان هستند و براورده سازی نیاز و انتظارات آنها از اهمیت بالایی دارد.
  • ارتقا سطح دانش فنی و آگاهی پرسنل در زمینه مسائل ایمنی و بهداشت و زیست محیطیما اعتقاد داريم در سايه آموزشهاي منظم و موثر، ضمن کاسته شدن ضايعات، باتوجه به گسترده تر شدن افق ديد پرسنل، کيفيت محصولات توليدي نيز افزايش خواهد يافت.
  • شناسایی، حذف، کاهش یا کنترل جنبه های زیست محیطی ناشی از فرایندهای سازمان: براي پرسنل و به جهت کاهش حوادث حین کار و افزایش ضریب ایمنی کارگران.
  •  توسعه فروش محصولات در بازارهای داخلی وصادراتی: کاهش بازکاري و بالا بردن راندمان توليد محصولات خود، ضمن کاهش ضايعات مواد و محصول در حين فرآوري، زمينه ايجاد اشتغال و فعاليت براي کليه پرسنل را فراهم خواهد آورد.
  • توسعه کمی وکیفی تولید محصولات: به جهت رعایت الزامات محیط زیست و افزايش رعايت مقررات و قوانين مربوط به محيط زيست و جلب مشتريان بيشتر و افزايش سهم بازار در سطح بين المللي.
  • شناسایی مخاطرات ایمنی و کاهش حوادث شغلی در سازمان 
  • مشارکت دادن همه ذینفعان در جهت بهبود مداوم سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی و محیط زیست

بدينوسيله اينجانب تعهد خود را نسبت به خط مشي كيفيت شركت و به برآورده کردن الزامات و يا خواسته ها و همچنين نگهداري اثربخشي و بهبود مستمر سيستم مديريت کيفيت اعلام مي دارم.

كليه كاركنان شركت بايد خط مشي كيفيت شركت را درك نموده و همگي در جهت نيل به آن تلاش جدي بعمل آورند.

به منظور تداوم هماهنگي با رسالت و اصول اساسي شركت، اين خط مشي در ابتداي هر سال مورد بازنگري قرار مي گيرد.

این خط مشی با نصب در سازمان و اطلاع رسانی از طریق سایت و شبکه های مجازی به اطلاع ذینفعان سازمان خواهد رسید.

آقای فرزاد راد

مدیرعامل شرکت صنایع سیلیکات ایران